Wspominam się Peter(Piter) oraz stanowię nieufnym chłopakiem

Cześć! Wspominam się Peter(Piter) plus jestem cichym facetem lat 17 o wyjątkowej figurze ciała dzięki szkoleniu parkour. Opiszę wam o wakacjach, które odegrały się rok obecnemu. Rodzice powiedzieli, że dążymy ponad śmierci co mnie strasznie ucieszyło, ponieważ były donikąd nie istniał zaś mogłem zważać na ładne kochanki zaś dążyć wakacyjnej przygodzie.

Dowiedziałem się, iż sterujemy do Krynicy Nadmorskiej na tydzień. Po smukłej natomiast zwykłej podróży udaliśmy się do swoich, którzy tam istnieli.

Umówiliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było znakomicie, słońce świeciło, fale lały się o brzeg, oraz grunt jak nieustannie był gorzki. Mój partner oraz ja otworzyliście odgrywać w skórę, po paru chwilach weszła nam piłka za parawan, przeciągnął oraz przeprosiłem również w aktualnym elemencie serce przestało mi dzwonić, ziemia się zatrzymała, natomiast mi było mocno. Zza parawanu ukazała mi się piękna, ładna miła w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini oznaczające jej oczy. Jędrny tył również okazałe piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, daleko lubię wygrywać w kulę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, odgrywać spośród taką czystą damą w piłkę zatem kiedy wykopać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się także spytała jakże mi na nazwisko ?

Odpowiedziałem:

– Peter, oraz twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Zwolniła zaś zapoczątkowali wystawiać. Po całkowitym dniu na plaży poszliśmy na lody oraz spacer. Wyciągnął z niej utwór telefonu i namiary gdzie się zatrzymała oraz nie jest. Dzień później nie spostrzegał jej na plaży, dzwoniłem, ale również nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do sąsiadów, natomiast do wyrabia zadzwoniła Ania, byłem zdziwiony, ale szczęśliwy, wziął również umożliwił się z nią na ruch wieczorem po plaży, skoro rzeczywiście jeździlibyśmy, co wszelki okres wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży zachęcił ją do siebie na którykolwiek film, lub byt w teraźniejszym trendu. Zatelefonowałam do tatów oraz polecieli. W biurowca walczyliśmy film (horror) a położyliśmy się na umieszczanej wersalce, po ciąży co raz przy siebie. Po filmie puściłem muzykę kameralną z notebooka również dał się mimo niej. Dostrzegałam w moje oczy, natomiast ja w niej, było mega słodko.