W umysłach wielu małych malowniczych wysp

W umysłach wielu małych malowniczych wysp są związane głównie z Afryki. I niewielu wie, że niesłusznie pozbawiono uwaga turystyczny posiada Portugalia Azory – niesamowity odcinek terenu w oceanie …

San Miguel: wyspa na Atlantyku, w Europie

Raz byliśmy tutaj większość tych statków piratów z ładunkiem złota i innych łupów. Największe z Azorów – wyspie São Miguel. Turystycznych Photoexcursions portal tourweek.ru przygotowaliśmy dla Was w tym wyjątkowym miejscu.

Azory znajdują się niemal w samym środku Oceanu Atlantyckiego. Na wyspie São Miguel – największa z nich. Jest domem dla około 250 tysięcy osób. – Połowa ogółu ludności Azorów.

Na wyspie São Miguel. zdjęcie 2

Lokalne władze udało się osiągnąć niezwykłą równowagę – opracowanie ekoturystyki przy zachowaniu dziewiczą naturę Wyspach. Dla tych osiągnięć, Azory zostały przyznane w 1995 roku, specjalny motyw nagrody Unii Europejskiej.

Na wyspie São Miguel. zdjęcie 3

W miejscowości Vila Franca do Campo urodził się w tym miejscu w późnym średniowieczu – w 1472 r. Teraz mieszka tu trochę więcej niż 5000. Man. Do tej pory, są starannie zachowane artefakty i tradycje chrześcijaństwa.

Na wyspie São Miguel. zdjęcie 4

Historia jest niesamowita w swoich nieprzewidywalnych zakrętach. Na początku 20 wieku nastąpił epizod gdzie San Miguel ma wszelkie szanse, aby stać rosyjsku. Następnie właściciel dużej powierzchni gruntów w Azory dr Henry Abreu zaproponował wykupienie rosyjskiego imperium dwie wyspy – małe i duże Cabras wysepek. Ale ogólnie personel Morski RI nie iść do transakcji.

Na wyspie São Miguel. zdjęcie 5

Christian patronki wyspy Sao Miguel to nic innego archanioła Michała – lidera świętej armii aniołów i archaniołów. To była jego nazwa stała się źródłem nazwy wyspy.

Na wyspie São Miguel. zdjęcie 6

W miejscowości Lagoa żyje około 9000. Man. Tutaj turyści mogą kupić ceramikę wykonaną przez miejscowych rzemieślników w spektakularnym stylu „patchwork”.

Na wyspie São Miguel. zdjęcie 7

San Miguel jest również znany ze swojego połowu herbaty. Istnieje cały plantacje herbaty, a warto zauważyć, że ze wszystkich herbat Azorach jest uprawiane tylko tutaj.

Na wyspie São Miguel. zdjęcie 8

Na wyspie nie jest również pozbawione tradycyjnych gatunków Ośrodek atrakcji turystycznych: wycieczki statkiem, oglądanie delfinów w ich naturalnym środowisku, wędkarstwo, snorkeling (pływanie pod powierzchnią wody z maską i rurką).

Na wyspie São Miguel. zdjęcie 9

San Miguel jest bardzo lubiany przez turystów ze względu na jego pięknej przyrody. Lokalny charakter parku Terra Noshtra jego florystyczny obfitości – prawdziwa duma wyspie.

Na wyspie São Miguel. zdjęcie 10

Wulkaniczne pochodzenie wyspy jest wyraźnie przejawia się w malowniczej dolinie Vale das Furnas, z gorących źródeł. Jest to jeden z najbardziej popularnych miejsc turystycznych na Azorach.

Na wyspie São Miguel. zdjęcie 11

Nieopisane piękno ogniste jezioro utworzone w kraterze wygasłego wulkanu długo.

Na wyspie São Miguel. zdjęcie 12

Odkrywca wyspy rozpoczął się w 1427 explorer Diogo Silves (Diogo de Silves). Przypuszczalnie Silves przypadkowo odkrył te malownicze kawałki ziemi podczas żeglowania na dobrze już znane w chwili Maderze.

Na wyspie São Miguel. zdjęcie 13

Regularnie organizuje konkursy w wysokiej nurkowania – ulga pozwala na wykonywanie spektakularnych skoków z naturalnymi projekcjach.