Tyler postawiony na moich ramionach do snu, i my zaplanowaliśmy po nisku spać, ale nagie mięso na puste ciało – znów Sexed.

Zjedliśmy kolację, a potem być przed telewizorem i odpowiadania. Mieliśmy Sexed się na zewnątrz. Gdy Jason wrócił do zakładu, udał się do osobistego pokoju. Udaliśmy się do łóżka, jak jeszcze.

Tyler ulokowany na moich ramionach do relaksu, i my zaplanowaliśmy po nisku spać, ale nagie mięso na nagie ciało – znów Sexed. Potem zrobiliśmy sen. W godzinach porannych, naładować, staraliśmy dużo pozycji seksualnych przed nadejściem ponownie. Byłem słodki Carolyn za nauczanie mnie, iż było pełno rodzajów, żeby uprawiać seks. Tyler miał wrócić do lokalu tegoż tegoż popołudnia. Przedstawiali przez telefon w nocy, jednakże nie na długo. My pamiętali zbawienny weekend razem oraz byliśmy zmęczeni.

Jason zniknął za treningu zespołu pływać zanim wstałem poniedziałek rano. Dziwiłam się, lub ma cel nadal wkurzony gdy zobaczył Tyler. Potrafi stanowili panami ponownie. Może Jason byłoby winić wyłącznie mnie za ostatnie, co się stało.

“Dzień dobry, panie Brock,” zadzwonił wewnętrzny głos Aleksandra, kiedy zobaczył mi przybyć do kuchni.

Oraz jęknął i spoczął na wyspie kuchennej.

“Miej siebie w bieżący weekend?” zapytał spośród aktualnego jamajskiego brzucha śmiechu jego. “Stanowię doskonałe śniadanie dla was.”

Uniosłem jedno spojrzenie otwarte – A nie zawsze łatwo obudzić się rano.

Alexander zachichotał także mocno zmontować płytę dla mnie. Wszedł po wyspie, aby ustawić płytkę oraz napój przede mną również oddał mój powrót rub. Pochylił się do mojego ucha. “Zależysz mi pomóc obudzić? Mam niewiele dużo trudnych jajek i zdrowy kiełbasa dla ciebie.”

I jęknął.

“Mogę zaprezentować ostatni dziedzin,” wyszeptał.

“Aleksander”, skarżył. “Ja po prostu obudziłem się. Idź uwodzić gospodyni”.

Alexander zaśmiał się oraz poklepał nogę. “Lubię moje kobiety zielona oraz ładna, ale nie wspominałem o tymże.” Wrócił po wyspie. “Widziałem mojego siostrzeńca Elias, wczoraj,” powiedział. “Napisałam mu o tobie. Mówi, pewna, iż ​​marzy cię poznać.”

“Czemu?” Zapytałam. “Albo nie jesteś dwa szczęśliwe razem?”

Alexander brzucha roześmiał. “Otrzymujemy szczególnie dogodni”, powiedział. “Ten pan może pokazać się rzeczy, też.”

“Dziwię się, iż nie poszedł zobaczyć Yankee za grę.”

“My,” powiedział. Wtedy zaczął mi rozmawiać o grze. Aleksander był dwadzieścia sześć lat w teraźniejszym czasie – wiem, bo jest dziesięć lat dalszy ode mnie – oraz istniał poważnie w sporcie.

Byłem z dala z kuchni Aleksandra na resztę rano, czekając na Tyler zadzwonić po wysiłku pływania. Jason wrócił do zakładu, unika mnie i odszedł. Tyler nie zadzwonił, oraz korzystam wciąż był leniwy. Natomiast w rezultacie spróbował określając go, jednakże jego stara mówi Tyler pomagał ciotkę z jakimś ruchu.

Alexander mieszkały mój ukochany deser tej nocy oraz śledziłeś służąc mamienia z znowu mojego śniadania następnego dnia wcześnie. Bez tak myśli – powolny przebudzeniu, pamiętaj – Pojechał tam, ale nic szorty snu, co nie było pełnia, co ciekawe dla mnie. Kiedy śpisz naga, ciągnąc szorty snu jest kiedy zanurzanie się. Alexander widocznie dostał eyeful. Stanowił w naturalnych spodenkach i koszulce wyspie – Nie zwykle nakładać się w grupie jednolity, aż czasie kolacji. W wszystkim razie, dostał boner, widoczne poprzez jego szorty. Dysponował duże.

Jeśli kiedykolwiek chcesz nabyć się do majtek gej chłopca, opisując mu wielki firmę boner zapewne istnieć niby oczywiście jedno silny jak jeszcze ręka na jego. Przenigdy nie widziałem dorosłego mężczyzny erekcji przed i na może nie erekcji czarnego mężczyzny. Aleksander nie był wypowiedziany jak pewne z czarnych chłopaków znajdował w porno, jednak istniał starannie zaopatrzony. Pomimo zrywając boner na miejscową rękę, udawałam, że nie interesuje. Tęskniłem Tylera, i on stanowił moim panem. Niestety przechodził sensu iść wkręcania wokół.