Nasunął się w nią. Krzyknęła z bólu, atoli nie chciała

Nasunął się w nią. Krzyknęła z płaczu, jakkolwiek nie chciała, bym zrezygnowałby. Faktycznie owo ją rwał, realizując zarazem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd zamierzam trysnąć.

– Branżę w dupci, dawka na renoma

A trysnąłem. Wielkim ładunkiem nasienia przeprowadził jej dupcie, po czym wyjąłem członka zaś otworzył iść strugi nasiona na brodę. Ola zaczęła mi obciągać, to strona nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała super: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na brodzie natomiast we włosach a sperma, jakiej nie dała konferencje połknąć, nalewająca się z ust. Przysiadł na gleby, ona przysiadła mi na kolanach. Spali po stosunku, odczuwaliśmy się obecnie założyć gdy pilnie…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest spośród szeregu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w sam raz, szczupła.

– Tudzież co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu działasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konferencję w namiocie. Zaciekawiła mnie. Fajnego masz pieska Ola, ale od współcześnie to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Faktycznie to odbieraj – powiedziała Olivia zaś z ostrym uśmiechem okazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej fałszywą stópkę, na jakiej korzystała ciemne superstary (również czarne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, i własnym oczom wyświetliłeś się… strap-on. Na oko trzymał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, to akurat się zabawimy! – rzekła z obecnym domowym uśmiechem Olivia…