I ciągle znaleźć moja siostra-in-law, Cara, rodzaj atrakcyjny, nawet moja kobieta i ja byliśmy wizyty w tym okresie.

Oraz nieustannie znaleźć moja siostra-in-law, Cara, rodzaj atrakcyjny, nawet moja dziewczyna a ja byliśmy randki w współczesnym momencie. Była aktualnie żonaty, gdy zaczęliśmy się spotykać, przecież ja już zauroczony jej postacią. Na moim weselu, Cara nosiła piękną turkusową sukienkę bez ramiączek, że rywale żony białej sukni ślubnej. A stanowiło odpowiednio, jeśli mieli zamienić się pomieszczeniami tej nocy.

Jednak moja kobieta nie tak no nie dostał wraz z siostrą. Cara był … ostrożny z ich kapitałów z domowej rodziny, ale chętnie tkwić go z facetami oraz rodziną męża. Ona oraz żyć moment z kumplami raz w tygodniu, lecz tylko wyszedł do budynku jej rodziców raz lub dwa razy w miesiącu na kolację. Moja żona jednak pod opieką rodziców dużo niż Cara zrobił. Animozje między nimi istniałoby widoczne, jednak i jeśli nie byli rodzeństwem, toteż oni wcale nie mówił do siebie. Na bogactwo dla mnie, przynajmniej byli.

Po czterech latach małżeństwa, moja ślubna stanowi w przeważa z swym liczbom dzieckiem. Nie dlatego, że staraliśmy przez cztery lata; po nisku przekazywać przez 3,5 roku, a stanowili niesamowicie stabilne finansowo. Byłem 29, gdy odwiedziła w ciążę, i obecnie, iż jestem 30, swoje rachunki bankowe przekazał nam gwarancję, żebym w celu dają nam być dzieci. Moja siostra-in-law, Cara, zamienia 36 w bieżącym roku, matka z drogą nastoletnią córką oraz 10 lat autystyczny syn. Ona wygląda jakby miniona w jej starczych latach dwudziestych / trzydziestce mimo; Była około naprawdę wygórowany jak ja na 5’6 “i masa… prawdopodobnie 115 lbs lub tak. bym chciał sprawdzić, co ona będzie patrzeć z znaczniejszym włosem, jednak zazwyczaj miał go na szybszym boku, włosy spadają o cal poniżej brodą.

Nasza linia była pełnych chińskich, czyli to stanowi, iż nie stanowił niesamowity, siedzący na 5’8 “, na wysokości 130 funtów. Natomiast moje prawe nieobrzezanych 6 cali przechowywane moja żona szczęśliwa. Tak kiedy mawiał, moja ślubna jest dzisiaj w przeważa, a równocześnie jeszcze mieliśmy seks raz w tygodniu lub właśnie, występuje jej brzuch utrudniał dla prowadzenia miłości. Mój interes napalone oznaczało rzucanie się parę razy w tygodniu, tak żebym zmniejszyć pewne napięcie.

Pewnego letniego niedziela, rodzice teściowie odwiedził mnie i moją żonę po wykonaniu kościoła. Wraz z nimi były moją siostrą-in-law a jej dwoje dzieci. Zostali odwiedzenie pokój prawie zakończona dziecka również zarejestrować, jako ich pociecha robi. Siedząc wokół jedzenia przekąski, moja ślubna w przeważa pragną jakiegoś lodów. To odbyło, że Cara jest dwoje dzieci głodne do lodów też. Ponieważ nie jest żadnych w apartamentu, proponuję użyć je wszelkie do własnego sklepu lodów.

Kiedy przybyli do garażu, Oraz objawiło się, mój ojciec teściowa miał zaparkować swój samochód w jednym sposobie własnego podjazd na dwa samochody, w treści blokuje oba z moich samochodów. Moja żona prosi mamę o środki do samochodu, zatem mogłem się poruszać, kiedy mój ojciec teściowa zaproponowała zamiast pojechać. Natomiast istniałoby w trybu z bieżącym, bo nie była bawi w baseball w telewizji, iż wolał widzieć. Przekazując sobie transakcję z sześciu z nich nie może przypominać do mojego szwagra Prius, mama, teściowa zaproponowała pozostać. Zamiast Cara powiedziała, iż ​​będzie zachować, zakładam więc, że nie będzie potrzebował kupować za nasze dziecko na lody. To wyszli, trzymając mnie i Cara sam.

Zobacz więcej na temat gejów: gej randki